5 000 CZK
| 217 EUR
Lot 197
SEKRETÁŘ Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
Kolem 1825
ořechová kořenice, černěný dub, zlacený bronz
159 x 105 x 49 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Sekretář z období biedermeieru s bohatou kresbou ořechové kořenice s černými linkami z černěné hrušky. Původní klíč. Dobrý stav k restaurování.