5 000 CZK
| 204 EUR
Lot 57
PORTRÉT DÁMY
1914
Olej, plátno
192 x 114 cm (v x š)
Vpravo nahoře "J. Rérych 1914"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 000 CZK
| 204 EUR
| 204 EUR
Interiérový portrét ženy v hedvábném modrém šálu ve velkorysém životním formátu. Pravděpodobně se jedná o zakázkový portrét. Jaroslav Rérych byl český akademický malíř, grafik, sochař a pedagog, studoval u maxe Pirnera.