2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 51
ZRCADLO V BAROKNÍM STYLU
2. polovina 19. století
Zlacené a stříbřené dřevo, zrcadlo
120 x 64 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 500 CZK
| 220 EUR
| 220 EUR
Zlato stříbrné zrcadlo s bohatou zdobností na zaobleném vršku v podobě vázy s růžemi a akantovými listy. Výborný stav.