2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 79
ZÁTIŠÍ S POLNÍM KVÍTÍM
2. polovina 20. století
Olej, plátno
79 x 49 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Stylizované zátiší s polními květinami ve váze a dubovými listy a ratolestí.