2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 108
ORGANICKÁ KOMPOZICE
1984
Olej, plátno
68 x 46 cm (v x š)
Vlevo dole "Honza Havlík"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
42 000 CZK
| 1 680 EUR
| 1 680 EUR
Jan Havlík se narodil v Jičíně, kreslil, restauroval a maloval. V Organické kompozici je patrný vliv světových trendů a snad i jeho učitele Jana Baucha, kdy od konvenčních krajin postupně upouštěl a téma značně abstrahoval.