5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 154
ŽENA U STOLU
1. polovina 20. století
Olej, překližka
90 x 73 cm (v x š)
Vpravo dole "L. Šíma"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
27 000 CZK
| 1 080 EUR
| 1 080 EUR
Akademický malíř Ladislav Šíma zpracovával především figurální témata. Mnoho jeho obrazů vyjadřuje krásy Benešovska a Vlašimska, např. Žně pod Chlumem, Blaník, Údolí Konopišťského potoka, Podzim na Konopišti apod. Po celý život publikoval články o výtvarném umění.