5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 167
VINOHRADY
30. léta 20. století
Olej, překližka
71 x 100 cm (v x š)
Vpravo dole "Jar. Šimůnek"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
35 000 CZK
| 1 400 EUR
| 1 400 EUR
Působivá malba Prahy ve večerním světle od Jaroslava Šimůnka. K námětům Jaroslava Šimůnka patřily hlavně pražská zákoutí a trhy - všude mu jde především o vystižení zvláštní krásy Prahy, na Kouřimsku pak vytvořil řadu krajinomaleb.