3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 64
ZATIŠÍ SE ZLATÝM TALÍŘEM
1862
Olej, plátno
47 x 63 cm (v x š)
Vpravo dole "Sieben..."
Vyvolávací cena
Žánrová malba historizujícího zátiší s talířem, hodinami a orientálními předměty.