500 CZK
| 20 EUR
Lot 57
OSTATKOVÝ OBRÁZEK S PANNOU MARIÍ
19. století
Dřevo, sklo, textil, štras
Průměr 19 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 500 CZK
| 100 EUR
| 100 EUR
Vyobrazení Panny Marie v ostatkovém obrázku s bohatými textilními aplikcemi. Sklo i rámeček poškozen.