2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 111
PRAHA V ZIMĚ
1. polovina 20. století
Olej, plátno
71,5 x 96,5 cm (v x š)
Vpravo dole "A. Augusta"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 000 CZK
| 120 EUR
| 120 EUR
Antonín Augusta studoval u prof. Ottenfelda, pak odešel do Alžíru a dále hojně cestoval. V dochovaném souboru jeho tvorby však stále dominuje krajinářská tvorba se zaměřením na krásy českého venkova, nebo Prahy.