1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 145
RYBNÍK VE VEČERNÍM SVĚTLE
20. století
Olej, překližka
30 x 51 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Krajina v teplých večerních tónech s vegetací na břehu vybudovanou velmi plastickými pastózními tahy štětce.