500 CZK
| 20 EUR
Lot 73
JEŽÍŠ V TESAŘSKÉ DÍLNĚ
19. století
Tempera na kartonu
Ve výřezu 29 x 22 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
500 CZK
| 20 EUR
| 20 EUR
Motiv mladého Ježíše Krista, který se od Josefa učí umění tesařskému. V povzdálí sedí Marie a šije.