3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 132
PODZIMNÍ ALEJ
1930
Olej, plátno
49 x 66 cm (v x š)
Vlevo dole "F. Kubišta 1930"
Vyvolávací cena
František Kubišta byl bratrem slavnějšího Bohumila Kubišty. Je znám především pro své expresionisticky laděné krajiny s kubizujícími prvky.