2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 207
ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE
1984
Kombinovaná technika, plátno
56 x 66 cm (v x š)
Vpravo dole nečitelně "V... 84"
Vyvolávací cena
Abstraktní kompozice s informelními prvky zajímavě kombinuje olej na plátně s jutovou strukturou. Malba je nanášena impulzivně se stopami vrypů a otisků textilu.