5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 208
PŘADLENA
1925
Olej, plátno
81 x 100 cm (v x š)
Vlevo dole "A. Frolka"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
80 000 CZK
| 3 200 EUR
| 3 200 EUR
Antoš Frolka byl studentem J. Uprky a jeho výtvarnému rázu zůstal věrný do konce života. Maloval především pracující lid Slovácka.