1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 20
DÁMSKÝ PORTRÉT
19. století
Olej, plátno
36 x 27 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 500 CZK
| 100 EUR
| 100 EUR
Elegantní dámský portrét ženy s pokrývkou hlavy a náhrdelníkem.