500 CZK
| 20 EUR
Lot 222
NA DVORKU
19. století
Olej, samet
Ve výřezu 30,5 x 40,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 500 CZK
| 180 EUR
| 180 EUR
Výjev ze života zvířat na poměrně ojedinělém podkladu.