8 000 CZK
| 327 EUR
Lot 23
BAROKNÍ HLAVA LVA
1. polovina 18. století
Zlacené dřevo
27 x 20 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
10 000 CZK
| 408 EUR
| 408 EUR
Stylizovaná barokní vyřezávaná hlava lva ze zlaceného dřeva byla patrně součástí výzdoby interiéru, zřejmě jako prvek na dveřích či součást většího sousoší. Původní zlacení.