20 000 CZK
| 784 EUR
Lot 130
KOHOUT
60. léta 20. století
Patinovaný bronz
35 cm (v)
Značeno dole: VINGLER
Vyvolávací cena
Dosažená cena
20 000 CZK
| 784 EUR
| 784 EUR