150 000 CZK
| 6 000 EUR
Olej, kombinovaná technika, plátno
Sign. dole uprostřed: Hořánek 65
Charakteristická ukázka vyzrálé polohy tvorby ještě stále nedoceněného českého grafika a výtvarníka Jaroslava Hořánka. Harmonická, kultivovaná a kvalitně komponovaná skladba ztělesňuje umělcovo plně rozvinuté cítění pro členění prostoru a plochy a dokládá autorův celoživotní příklon k expresivnímu tvarosloví a inovativnímu kolorismu. V tomto případě se jedná o kvalitní ukázku jeho abstraktní polohy tvorby. Dílo je v původní vložené adjustaci kolážovaného rámu..