220 000 CZK
| 8 800 EUR
Hruškové dřevo, černěné, politurováno, polychromované a zlacené.
Sofa: 127 x 163 x 63 cm.
2 x Křeslo: 84 x 60 x 60 cm.
Salonní dvoumístná sofa s bohatě vyřezávaným orlem a s párovými elegantními křesly je empírovým unikátem. Područky jsou neseny párovými kariatidami. Poněkud robustnější lví tlapy tvoří nohy nábytku. Klasicistní motivy tvořené schwarzlotovou malbou kombinované s intarzií pokrývají značnou část černěného polyturovaného hruškového dřeva. Nově čalouněno tmavě zeleným sametem. Nábytek je s drobnými opravami s původní polychromií a zlacením.