25 000 CZK
| 1 000 EUR
Lot 04
33 x 24 x 11,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
25 000 CZK
| 1 000 EUR
| 1 000 EUR
Mohutné bohatě ilustrované dějiny a genealogie Habsburků od 12. století po tehdejší současnost. Je významným pramenem pro bohemikální historiografii. Rytá frontispis, 2 dvoulistové mědirytové tabule, 8 portrétních tabulí a kolem 200 mědirytů v textu. Dobová vazba z vepřovice na dřevěných deskách, bohatě zdobená slepotiskem a jezuitským supralibros na přední i zadní desce. Na hřbetu 2 zlacené štítky s popisem. Obě kovové přezky obnovené.