180 000 CZK
| 7 200 EUR
Lot 56
ŽIDLE Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
87,5 x 60 x 47 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Šest židlí nadčasového designu s neobvykle dobře řešenou ergonomií zadních opěradel ve tvaru "T" s naznačenou volutou. Na opěradle i na podnoží vedeny černé dekorativní linky. Mahagonové a černěné dřevo, restaurováno a nově čalouněno.