160 000 CZK
| 6 400 EUR
Lot 45
ROKLE NESSO
114 x 77 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
800 000 CZK
| 32 000 EUR
| 32 000 EUR
Zřejmě se jedná o variantu dnes nezvěstného obrazu, který si u známého bergamského krajináře objednal roku 1823 rakouský císař František II. pro vídeňskou Galerii Belveder. Olej na plátně, signováno vpravo dole Marco Gozzi P.