45 000 CZK
| 1 800 EUR
Lot 195
JARNÍ LES
80 x 130 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
60 000 CZK
| 2 400 EUR
| 2 400 EUR
Autor absolvoval pražskou Akademii výtvarných umění v roce 1996, kde postupně navštěvoval intermediální ateliér Milana Knížáka, ateliér nových médií Michaela Bielického a ateliér vizuální komunikace Jiřího Davida. Patří svým zájmem o spiritualitu k nejduchovnějším osobnostem současného českého umění. Zastoupení ve sbírkách: Národní galerie v Praze, Alšova jihočeská galerie, Galerie výtvarného umění v Ostravě a v dalších galeriích v České republice, Ludwig Sammlung, Aachen v Rakousku a soukromé sbírky. Akryl na plátně, signováno a datováno zezadu na blintrámu Patrňák 2011.