80 000 CZK
| 3 200 EUR
Lot 114
FAUST
35 x 27 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
80 000 CZK
| 3 200 EUR
| 3 200 EUR
V tomto díle se autorka představuje jako ilustrátorka a tak trochu jako karikaturistka se smyslem pro nadsázku. Rovněž je potřeba vidět barevnou hravost. Obrázek pochází z období, kdy byla Marešová již známá z výstav v Topičově salónu a Aventinské mansardě. Olej na plátně, signováno vlevo dole Marešová.