12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 121
HLAVA VODNÍKA
18 x 21,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
31 000 CZK
| 1 240 EUR
| 1 240 EUR
Akvarel a kresba tužkou na papíře. Signováno vpravo dole Schwaiger; věnováno Völkmanovi 3/8/1904