130 000 CZK
| 5 200 EUR
Lot 122
DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
72 x 50 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
280 000 CZK
| 11 200 EUR
| 11 200 EUR
Akvarel na papíře, lakováno. Signováno dole uprostřed J. Schwaiger 86.