12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 119
POHLED NA NA BULHARSKÉ MĚSTO TIRNOVA
20 x 29 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
30 000 CZK
| 1 200 EUR
| 1 200 EUR
Autor od 90. let 19. století žil v Sofii, kde roku 1897 dokonce založil malířskou školu. Akvarel na papíře, signováno vpravo dole Jarosl. Věšín. Tirnova.