28 000 CZK
| 1 120 EUR
Lot 202
NA TRHU
70 x 125,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
170 000 CZK
| 6 800 EUR
| 6 800 EUR
Olej na plátně, signováno v pravo dole Otto Molitor.