18 000 CZK
| 750 EUR
Lot 126
FUNKCIONALISTICKÝ SERVÍROVACÍ BAROVÝ STOLEK
20. - 30. léta 20. století
ořech, chromovaná ocel
72,5 x 80 x 37 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
33 000 CZK
| 1 375 EUR
| 1 375 EUR
Důmyslný stolek z období funkcionalismu s prvky art deca s úložným uzamykatelným barovým prostorem je na kolečkách a opatřen madlem z ohýbané trubkové chromované oceli. Kompletně restaurováno.