30 000 CZK
| 1 304 EUR
Lot 110
O TÉ VELKÉ NOČNÍ SLAVNOSTI
1936
tuš, akvarel, běloba, karton
25,5 x 16,5 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
140 000 CZK
| 6 087 EUR
| 6 087 EUR
Po skandálu se soudem a Beruškou se Ferda rozhodl odejít, ale ještě před odchodem uspořádat velikou slavnost. Ondřej Sekora popisuje v kapitole jak každý něčím přispěl, brouci se veselí, tančí a přiletí se podívat i zvědavé svatojánské mušky, které zůstanou a celý večer jim k tomu svítí.