50 000 CZK
| 2 000 EUR
Lot 45
KÁZÁNÍ SVATÉHO VOJTĚCHA MEZI POHANY
18. století
Olej, dřevo
27,5 x 40,5 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Párové obrázky s vzácným tématem, dá se hovořit o kvalitně provedené krajině i stafáži. Sv. Vojtěcha identifikujeme dle atributů - mučednické palmy v ruce spolu s berlou. Dílo konzultováno s PhDr. Hanou Seifertovou.