18 000 CZK
| 720 EUR
Lot 109
STŘÍBRNÉ KALÍŠKY NA VAJÍČKA
Kolem 1880
Stříbro, champlevé email
11 cm (v), 125 g
V závitu "Adler"
Vyvolávací cena
poaukční prodej
Dvě skládací misky na vajíčka ze stříbra, zdobené champlevé emailem v barvách kobaltu, tyrkysu, v rudé, zelené a bílé. Značeno produkcí Marie Adler, punc 88 zolotniků.