12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 246
PÁROVÉ DESIGNOVÉ ŽIDLE
70. léta 20. století
plexisklo, vinyl, hliník
82 x 43 x 52 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Designové retro židle s červeným vinylovým sedákem navrhla a vyráběla firma Hill Manufacturing Company v USA. Židle jsou v dobrém stavu, zespodu původní štítek výrobce.