60 000 CZK
| 2 400 EUR
Lot 46
U VODOPÁDU
1. polovina 18. století
Olej, dřevo
16 x 12,5 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
130 000 CZK
| 5 200 EUR
| 5 200 EUR
Podle stylu malby a dle práce se světlem, vegetací a vodní hladinou, lze dílo jednoznačně připsat českému malíři kabinetních obrázků - Norbertu Grundovi. Olej na dřevě, vzadu zbytky voskových pečetí původních majitelů.