20 000 CZK
| 800 EUR
Lot 138
TANEČNICE
1910 - 1915
Bronz, patina
48 cm (v)
Na plintě "K.Perl"
Vyvolávací cena
Bronzový akt tanečnice v expresivní póze s originální tmavou patinou, signováno v soklu K.Perl, značeno značkou slévárny Argentor, Vídeň.