15 000 CZK
| 577 EUR
Lot 66
SEDÍCÍ MEFISTOFELES
20. století
Bronz, mramor
32 cm (v)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
33 000 CZK
| 1 269 EUR
| 1 269 EUR
"Já nedbám světů, ani sfér, jež krouží. Já vidím jenom, jak se lidé souží. Ten světa pámbíček je hrubě nezměněn je originální tak jako v prvý den." Socha veselého sedícího démona z Goetheho Fausta se zdviženými prsty a ironickým úšklebkem.