10 000 CZK
| 392 EUR
Lot 131
TOREADOR
70. léta 20. století
Polychromovaná sádra
22 cm (v)
Značeno zespodu: VINGLER
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 706 EUR
| 706 EUR