250 000 CZK
| 10 000 EUR
Dílo Les Precedents: Orestes pochází z cyklu ilustrací Les Erinnyes - Tragedie antique de Leconte de Lisle. Akvarel, kvaš na papíře, signováno vpravo dole Kupka.
20 x 19 cm (v x š)