25 000 CZK
| 1 000 EUR
Lot 115
INDICKÁ POHÁDKA
37,5 x 27 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
25 000 CZK
| 1 000 EUR
| 1 000 EUR
Tímto dílem se nám autorka představuje jako ilustrátorka. Na konci dvacátých let a zejména pak v letech třicátých ilustruje dětské knihy a kreslí doprovodné obrázky a karikatury pro řadu periodik - Lidové noviny, Pestrý týden, České slovo nebo Ženské listy. Akvarel, kvaš na papíře. Signováno a datováno vpravo dole Milada Marešová 1927.