65 000 CZK
| 2 600 EUR
Lot 123
LETNÍ LOUKA
26,5 x 42 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
260 000 CZK
| 10 400 EUR
| 10 400 EUR
Podle PhDr. Blažíčkové-Horové je dílo, přestože není signováno (je opatřeno voskovou pečetí "umělecká pozůstalost Václava Brožíka"), nepochybnou Brožíkovou prací z 90. let, kdy vzniklo velké množství skic z přírody. I tento obraz nese známky rychlého zachycení okamžité světelné nálady a pohybu větrem čechrané trávy a lučního kvítí.
Olej na dřevě, nesignováno, vzadu vosková pečeť. Posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová.