240 000 CZK
| 9 600 EUR
Dílo se svým námětem hlásí k portrétní řadě mladých českých modernistů počátku 20. století, kteří převážně v autoportrétech hledali psychologickou reflexi sebe sama. Obraz byl dosud nepublikován. Olej na kartonu, signováno vpravo dole Ant. Procházka. Posudek PhDr. Jiří Hlušička.