15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 257
MODRÁ ABSTRAKCE
40,5 x 17,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
31 000 CZK
| 1 240 EUR
| 1 240 EUR
Kombinovaná technika, olej, signováno vpravo dole P. Kotík, vzadu signatura a datace 68.