18 000 CZK
| 720 EUR
Lot 212
AMSTERDAM - PAPOUŠČÍ ALEJ
16 x 21 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
31 000 CZK
| 1 240 EUR
| 1 240 EUR
Formátem nevelký obrázek je jedním z amsterdamským motivů, které autor namaloval a k nimž čerpal inspiraci při svých cestách, které uskutečnil i díky stipendiu Hlávkovy nadace v letech 1922 a 23. Olej na plátně, lepeno na kartonu, signováno vpravo dole Multrus.