60 000 CZK
| 2 400 EUR
Lot 214
ŽENSKÝ AKT
78 x 62 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
110 000 CZK
| 4 400 EUR
| 4 400 EUR
Dílo pochází ze slavné a známé sbírky Hugo Vavrečky. Olej na překližce, signováno vpravo dole Veris, Paris 30.