29 000 CZK
| 1 208 EUR
Lot 29
BAROKNÍ ZRCADLO
1. polovina 18. století
zlacené a polychromované dřevo, zrcadlo
157 x 67 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
49 000 CZK
| 2 042 EUR
| 2 042 EUR
Netypické barokní zrcadlo s dvojicí hlav putti s inkarnátem vyrůstajících z akantových listů. Na vršku se stylizovanou mušlí s volutami. Výborný stav, původní zrcadlo.