18 000 CZK
| 750 EUR
Lot 183
ZPĚVÁČEK Z VOŇAVÉ MEZE I
Kolem 1979
tužka, akvarel, pastel, karton
28 x 21 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Ota Janeček
Vyvolávací cena
Ilustrační kresba Oty Janečka byla vytvořena pro knihu Zdeňky Bezděkové o skřivánkovi, který se připravuje na ptačí pěveckou soutěž. Celá Janečkova volná i užitá tvorba poetizujícího výrazu s významnou rolí barvy je tematicky zaměřena na přírodu a její detail. Rámováno pod antireflexní sklo s UV filtrem.