360 000 CZK
| 15 000 EUR
Lot 122
PRSTEN S BRILIANTEM
1. třetina 20. století
diamant 5,08 ct, platina 950/1000
26,6 x 21,7 x 11,6 mm (v x š x h), 4.9 g
Vyvolávací cena
Carat: cca 5,08 ct, ryzost: 950/1000, puncováno, čistota: VVA 1. Prsten s diamantem z období art deca ve vysoké kvalitě zpracování. Přiložen odborný posudek od Dr. Jaroslava Hyršla F.G.G., E.G.