15 000 CZK
| 625 EUR
Lot 85
POHLED NA DUBROVNÍK
Kolem 1924 - 1925
olej, lepenka
50 x 60 cm (v x š)
sign. vpravo dole: J. Písecký
Vyvolávací cena
Josef Písecký je v povědomí veřejnosti znám jako krajinář, který se věnoval především tématu moře. Zejména při svém pobytu v Dubrovníku vytvořil mnoho krásných děl, která zaznamenávala tamní přírodu.